Przejdź do treści
O nas- Magdalena Dziadkiewicz-Pałka Psychoterapia

Magdalena Dziadkiewicz-Pałka

Jestem psychologiem, diagnostą oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej dr Popiel i dr Pragłowkiej przy SWPS. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem członkiem Polskiego towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Rozwijam swoje umiejętności zawodowe i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach w dziedzinie psychoterapii. Nie jest dla mnie obcy również rozwój osobisty i praca nad sobą. Doświadczenie terapeutyczne, psychologiczne oraz kliniczne zdobywałam pracując jako terapeuta i psycholog na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową, psychoedukację, zajęcia terapeutyczne m.in.arterapię. Konsultowałam pacjentów, jak i członków ich rodzin. Moja praca obejmowała także wsparcie, aktywizację, jak i przeprowadzanie diagnostyki psychologicznej.

W CBT MED prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne osób dorosłych, zmagających się m.in. z depresją, lękami, fobiami prostymi, fobią społeczną, napadami paniki, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami osobowości, schizofrenią. Wspieram również osoby w radzeniu sobie ze stresem, w szeroko rozumianych kryzysach emocjonalnych czy w różnych trudnościach życiowych. W swojej pracy korzystam przede wszystkim z nurtu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), wzbogacony m.in. elementami terapii dialektyczno-behawioralnej czy terapii opartej na uważności. W trakcie spotkania z drugim człowiekiem w gabinecie ważna jest dla mnie stworzona relacja oparta na współpracy, zaufaniu, autentyczności, zrozumieniu i akceptacji.

W życiu osobistym spełniam się w roli mamy dwóch wspaniałych chłopców. Doświadczanie rodzicielstwa to najważniejsze, ale i najtrudniejsze wyzwanie, któremu staram się sprostać. Bardzo cenię sobie spotkania i rozmowy z bliskimi osobami. Kiedy mam wolną chwilę chętnie oglądam filmy, seriale. Uwielbiam również czytać książki. Relaksuje mnie słuchanie muzyki, taniec i jazda na rowerze.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj