Przejdź do treści
O nas- Joanna Jaskółowska Psychoterapia

Joanna Jaskółowska

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo–behawioralnym (certyfikat nr 485). Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim (ścieżki specjalizacyjne: Psychologia Kliniczna oraz Patologie Społeczne i Psychologia Sądowo-Penitencjarna), a także studia podyplomowe: Psychoterapia poznawczo-behawioralna (Uniwersytet SWPS w Sopocie) oraz Psychologia Kliniczna (Gdański Uniwersytet Medyczny).

Doświadczenie zawodowe starałam się zdobywać jeszcze w czasie studiów: w Hospicjum im. E. Dutkiewicza w Gdańsku (wolontariat medyczny), Wojewódzkim Centrum Onkologii (wolontariat w infolinii onkologicznej), Domu Pomocy Społecznej w Sopocie (wolontariat w ramach projektu aktywizacji seniorów), Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu (praktyki ) oraz Zakładzie Poprawczym w Gdańsku (praktyki). Po ukończeniu studiów, przez kilka lat pracowałam w charakterze psychologa w Środowiskowych Domach Samopomocy, początkowo z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, a następnie z osobami cierpiącymi na choroby otępienne (w szczególności na chorobę Alzheimera).

W 2017 roku rozpoczęłam pracę w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim na oddziale ogólnopsychiatrycznym, gdzie zajmowałam się diagnostyką i poradnictwem psychologicznym pacjentów, prezentujących szeroki wachlarz zaburzeń psychicznych oraz – rok później – w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie pracowałam jako psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa, a także Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Poddaję się regularnej superwizji. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych z następującymi problemami:

• zaburzenia lękowe (zaburzenie lękowe z napadami paniki, agorafobia, zaburzenie lękowe uogólnione, fobie specyficzne, fobia krwi, fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne, zespół stresu pourazowego)
•zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
•zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja, ortoreksja, zaburzenie z napadami objadania się, jedzenie nocne)
•zaburzenia snu (bezsenność)
•uzależnienia (od alkoholu, substancji psychoaktywnych, behawioralne)
•zaburzenia osobowości
•schizofrenia (wspomagająco przy farmakoterapii)

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj