Przejdź do treści
Psychoterapeutka behawioralno-poznawcza Elżbieta Skrzypiec

Znajdziesz mnie na:

Elżbieta Skrzypiec

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 551). Dyplom magistra psychologii ze specjalnością kliniczną uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyłam Czteroletnie Szkolenie Podyplomowe z Terapii Poznawczo-Behawioralnej w SWPS w Warszawie (pod kierunkiem dr Ewy Pragłowskiej i dr Agnieszki Popiel). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Obecnie jestem zatrudniona jako psycholog i certyfikowana psychoterapeutka w Dolnośląskim
Centrum Zdrowia Psychicznego przy wyb. Korzeniowskiego 18 na oddziale IV stacjonarnym, gdzie prowadzę terapię indywidualną, psychoedukację dla pacjentów i ich rodzin, przeprowadzam diagnostykę psychologiczną (inteligencji, funkcji poznawczych, osobowości) oraz jestem współzałożycielką CBT MED Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i konsultacje psychologiczne osób dorosłych oraz młodzieży.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach dotyczących psychoterapii (klasycznej poznawczo-behawioralnej, a także w tzw. III fali CBT – ACT, DBT, Terapia Schematu, Mindfulness), diagnostyki psychologicznej i psychiatrii. Specjalizuje się w terapii indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi i młodzieżą zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi (fobia specyficzna, fobia społeczna, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia lękowe uogólnione, zespół stresu pourazowego), zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), ADHD, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się), bezsennością pierwotną, schizofrenią, nerwicą. Pomagam także w problemach
okołoporodowych (m.in. trudności w zajściu w ciążę, poronienia, lęk przed ciążą– tokofobia, depresja poporodowa, trudności w odnalezieniu się w nowych rolach jako matka lub ojciec).

Prywatnie żona Michała, mama Hani i Stasia, a także podwójna psia mama 🙂 W wolnych chwilach fanka: ludzi i rozmów z nimi, filmów, książek, podróżowania w bliższe i dalsze rejony, fotografowania i uwieczniania ulotnych chwil, kreatywnych zabaw z córeczką, malowania akwarelami.

Dlaczego lubię swoją pracę? Uwielbiam ludzi i niezwykle pasjonuje oraz ciekawi mnie podróż, w jaką każdy z moich pacjentów mnie zabiera. To wspaniałe uczucie móc towarzyszyć im w tej podróży i niezwykle satysfakcjonujące jest móc obserwować ich zmianę i poprawę jakości życia w wyniku podjętej psychoterapii.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj