Przejdź do treści
Magdalena Zaremba psychoterapia behawioralna

 Magdalena Zaremba

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie 4 letniego szkolenia. Ukończyłam
psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, zdobyłam podyplomowe wykształcenie w Szkole Głównej Handlowej w specjalności „Zarządzanie Zasobami Pracy”, jestem uczestnikiem czteroletniej szkoły psychoterapii
poznawczo – behawioralnej z elementami dialogu motywującego, prowadzonej przez AMiE – Akademię Motywacji i Edukacji – ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, Poradni
Psychomedic, Specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica oraz Fundacji Ronalda McDonalda. Obecnie współpracuję z Poradnią AMiE, Poradnią CBT MED oraz prowadzę własna praktykę psychoterapeutyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Byłam uczestnikiem wielu szkoleń, między innymi:

• Akademia Terapii Schematu – szkolenie akredytowane przez Międzynarodowe Towarzystwo Terapii
• Schematu ISST, przygotowujące do certyfikatu Terapeuty Schematu ISST (organizowane przez
• Akademie Motywacji i Edukacji)
• „Prokrastynacja, czyli w pułapce zwlekania – techniki zmiany”
• „Pacjent z niską samooceną – skuteczna praca w nurcie CBT i RTZ
• „Interwencja kryzysowa w obliczu wojny”
• „Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą ”

W Centrum CBT MED prowadzę terapię indywidualna osób dorosłych w nurcie Poznawczo-Behawioralnym,
Terapii Schematów, Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Dialogu Motywującego.

Pracuje z osobami cierpiącymi z powodów zaburzeń emocjonalnych (lęki, obniżony nastrój, nadmierna złość),
trudności adaptacyjnych, prokrastynacji, problemów z radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych, niską samooceną, trudności w budowaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji lub cierpiących z powodu innych różnorodnych problemów wywołujących stres i kryzysy.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj