Przejdź do treści

Magdalena Makuch

Jestem psychoterapeutką poznawczo- behawioralną i pedagogiem. Mam doświadczenie w pracy terapeutycznej, wychowawczej,
trenerskiej i coachingowej z różnymi grupami- dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w tym z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami. Od niedawna pracuję także z parami.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Pedagogicznym oraz 4- letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W 2018 r. uzyskałam certyfikat (nr 589) Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkinią.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, prowadząc psychoterapię indywidualną w warszawskiej organizacji pozarządowej, a także prowadząc praktykę prywatną.

W swojej pracy kieruję się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki PTTPB i poddaję ją systematycznej superwizji. Bliska jest mi praca w duchu Dialogu Motywującego, Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Uważności i (Self) Compassion – Życzliwego (Samo)Współczucia. Wykorzystuję także elementy Terapii Dialektyczno- Behawioralnej, pracy z ciałem czy Treningu Umiejętności Społecznych.

Na co dzień pracuję w integracyjnej szkole podstawowej w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym.

Zapraszam do wspólnej pracy wszystkich, którzy chcą być bliżej swoich potrzeb i budować życie w zgodzie z własnymi wartościami. Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym trudności wynikających z zaburzeń nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia), z zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, lęk o zdrowie, zaburzenie lękowe uogólnione), zaburzeniami osobowości czy zaburzeniami neurorozwojowymi- ASD czy ADHD.

Wspieram także osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i mierzą się z żałobą, stratą, trudnościami adaptacyjnymi, stresem czy wyzwaniami związanymi ze zmianami w życiu rodzinnym lub zawodowym.

Wolne chwile lubię spędzać spacerując po lesie, spotykając się z przyjaciółmi, a w pochmurne wieczory tworząc grafiki.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj