Przejdź do treści
Kinga Bolimowska

Kinga Bolimowska

Jestem psychologiem i szkolę się w kierunku psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie uczestniczę w 4- letnim szkoleniu  z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Swoje umiejętności rozwijam także poprzez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego, gdzie uczestniczę w 3. kierunkach  studiów podyplomowych:  przygotowanie pedagogiczne dla psychologów,
pomoc psychologiczna i interwencja kryzysowa, edukacja i rehabilitacja osób z
niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika), autyzmem. 
Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). 
Uczestniczę w regularnej superwizji. 

Swoją wiedzę i umiejętności w pracy zdobywałam w licznych placówkach oświatowych (przedszkola) oraz w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Obornikach Wielkopolskich, gdzie pracowałam z młodzieżą. Prowadziłam konsultacje z osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia. Odbyłam staże w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie.

W CBT MED prowadzę indywidualne konsultacje i terapię poznawczo-behawioralną osób dorosłych. Wspieram osoby zmagające się z zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, lęk społeczny, napady paniki, zaburzenia adaptacyjne),ADHD, zaburzeniami nastroju (choroba afektywna dwubiegunowa, depresja).  W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym. Moim celem jest stworzenie relacji opartej na poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Najważniejsze są dla mnie potrzeby i cele pacjenta, a podczas wzajemnej współpracy, opierając się na zasobach dopasowuje techniki i narzędzia terapeutyczne.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj