Przejdź do treści
Karolina Mazurkiewicz psycholożka

Karolina Mazurkiewicz

Jestem psycholożką i szkolę się w kierunku psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Dyplom magistry psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. W pracy kieruję się kodeksem etycznym oraz uczestniczę w regularnej superwizji.

Prowadzę terapię indywidualną i konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych zmagających się m.in. z depresją, zaburzeniami lękowymi  (fobia prosta, napady paniki, fobia społeczna, agorafobia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia adaptacyjne, bezsenność, schizofrenia (jednocześnie leczona farmakologicznie).

Udzielam konsultacji i wsparcia m.in. w kryzysie utraty bliskiej osoby, w szeroko rozumianych trudnościach życiowych i emocjonalnych, w radzeniu sobie ze stresem. Ważna jest dla mnie relacja oparta na współpracy, autentyczności, zrozumieniu i akceptacji. Mój gabinet jest również bezpieczną przestrzenią dla osób LGBT+.

Doświadczenie zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Fundacji Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego. Swoje kompetencje rozwijam uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach o tematyce zdrowia psychicznego oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj