Przejdź do treści
Justyna_Trzcińska_psychoterapia

Justyna Trzcińska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie procesu certyfikacji oraz terapeutką schematu.

Specjalizuję się w terapii osób dorosłych oraz młodzieży. W pracy kieruję się przede wszystkim empatią i szacunkiem do moich pacjentów. Wierzę, że proces terapeutyczny powinien być oparty na odpowiedniej relacji i zaufaniu oraz współpracy.

Jestem absolwentką psychologii, o specjalności klinicznej, na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ukończyłam również Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Obecnie kształcę się na psychoterapeutę podczas 4-letniego szkolenia w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT). Ukończyłam także szkolenia z terapii schematu w Instytucie Terapii Schematu, akredytowane przez International Society of Schema Therapy (ISST).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Dziennym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz pracując jako psycholog w placówkach oświatowych.

W CBT MED prowadzę konsultacje i terapię poznawczo-behawioralną oraz terapię schematów. Wspieram osoby zmagające się zaburzeniami lękowymi (fobie specyficzne, lęk uogólniony, lęk społeczny, napady paniki, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, PTSD), zaburzeniami nastroju (depresja, CHAD), zaburzeniami osobowości oraz schizofrenią. Specjalizuję się również w pracy z pacjentami neuroróżnorodnymi, wspierając osoby w spektrum autyzmu oraz ADHD.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach z zakresu wsparcia psychologicznego, psychologii rozwojowej, diagnozy i terapii. Szczególnie interesuje mnie rozwój w zakresie III fali terapii behawioralnych – DBT, ACT, terapia schematów oraz CFT. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj