Przejdź do treści
Iwona Boraczewska- psychoterapia

Iwona Boraczewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji. Studia psychologiczne ukończyłam na KUL, dodatkowo jestem absolwentem studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim oraz Integracji Sensorycznej i Oligofrenopedagogiki.

Obecnie jestem na ostatnim roku czteroletnich studiów z zakresu Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej z Dialogiem Motywujących w AMiE w Warszawie, ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Centrum
Pomocy Rodzinie, Ośrodku Leczenia Uzależnień, ogólnym oddziale psychiatrycznym w I Klinice
Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesniej Interwancji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Pracowałam w poradni pedagogiczno – psychologicznej oraz w licznych placówkach oświatowych kształcących i prowadzących terapię m.in. dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym ze spektrum autyzmu.

Obecnie jestem zatrudniona jako psycholog w Integracyjnych i Terapeutycznym przedszkolu w Warsza-
wie, gdzie prowadzę i koordynuję terapię dla dzieci, ponadto prowadzę własną praktykę psychoterapeu-
tyczną. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapeutów Poznawczo – Behawioralnych, swoją prace pod-
daję regularnej superwizji.

W Centrum CBT MED prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, zapraszam pacjentów z obniżonym poczuciem własnej wartości, niską samooceną, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, fobiami, lękiem społecznym, zaburzeniami obsesyjno– kompulsyjnymi. Pracuję z osobami z zaburzeniami
nastroju (depresją, chorobą afektywną – dwubiegunową), zaburzeniami osobowości, wspieram osoby w
kryzysach emocjonalnych, radzeniu sobie ze stresem. Pracuję z osobami z ADHD. W swojej pracy
korzystam z Terapii Schematów, terapii Akceptacji i Zaangażowania, Terapii Dialektyczno Behawioralnej,
pracuję w duchu Dialogu Motywującego.

Podczas terapii staram się stworzyć atmosferę bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. Ważna jest dla
mnie relacja z pacjentami, towarzyszenie i wspieranie w procesie zmiany. Serdecznie zapraszam.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj