Przejdź do treści
Iga Stępkowska-Gnat

Iga Stępkowska-Gnat 

Jestem dyplomowaną psycholożką, o specjalności psychologii zdrowia i psychoterapii. Ukończyłam Katolicki Uniwersytet Lubelski, ale traktuję to jako początek mojego rozwoju i nauki – kontynuuję nabywanie wiedzy podczas szkolenia będąc psychoterapeutką w trakcie szkolenia w szkole Interego które jest ośrodkiem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), oraz członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), a doświadczenie zdobywałam zarówno podczas pracy klinicznej jak i gabinetowej. 

Jako terapeutka i psycholożka mam w sobie przede wszystkim dużo otwartości na drugiego człowieka – swojej pracy oddaję się w 100%, a każdy dzień pracy z pacjentem przyjmuję z zachwytem, wiedząc że to kolejna szansa na zwiększenie jakości życia osób które postanawiają podzielić się ze mną swoją historią i przeżywanymi trudnościami. W pracy skupiam się na towarzyszeniu pacjentowi, wyznając zasadę radykalnej empatii. Podczas sesji wspólnie poszukujemy możliwych rozwiązań w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa dla kazdego w tym osób LGBT+.

W CBT MED mam możliwość wspierać dorosłych oraz młodzież (od 15 r.ż) szczególnie w obszarach takich jak: zaburzenia emocjonalne, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe. Towarzyszę również pacjentom zgłaszającym trudności adaptacyjne, jak i również utrudnienia w budowaniu satysfakcjonujących relacji w których jest miejsce zarówno dla Pacjenta jak i Jego bliskich, problemy w radzeniu sobie ze stresem, niską samooceną, oraz osobom będącym w szeroko pojętym kryzysie.   Moje doświadczenie obejmuje również wspieranie pacjentów z ADHD, zaburzeniami osobowości, napadami paniki, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi.

Pracując z pacjentami, kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej Behawioralnej.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj