Przejdź do treści
Hanna Żyła psychoterapia behawioralna

Hanna Żyła

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie CBT z dialogiem motywującym w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB)- Akademii Motywacji i Edukacji. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu
(specjalność kliniczna).

Swoją wiedzę i umiejętności w pracy zdobywałam poprzez zaangażowanie się w działalności Oddziału Dziennego Psychiatryczno-Specjalistycznego Szpitala
im. dr Alfreda Sokołowskiego oraz Dolnośląskie Centrum Psychoterapii (DCP). Bliski mi jest także Zakład Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze, w którym przeprowadziłam autorskie badanie podłużne dotyczące wpływu własnej skuteczności i wsparcia społecznego w radzeniu sobie z abstynencją alkoholową, a także miałam możliwość obserwacji rozwoju oraz leczenia uzależnień oraz towarzyszących im chorób. W latach 2021-2022 byłam wolontariuszką fundacji Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego gdzie pełniłam rolę opiekuna zapewniającego wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego. 

Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Na co dzień pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju (choroba afektywna dwubiegunowa, depresja), zaburzeniami lękowymi (między innymi fobia prosta, agorafobia, fobia społeczna, fobia specyficzna, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD), napady paniki, zaburzenia adaptacyjne). Ponadto pracuję z różnymi cechami osobowości, a także osobami w kryzysie (żałoba, choroby, kryzys rozwojowy). W swojej pracy zawsze staram się mieć indywidualne podejście do człowieka i dopasować do niego adekwatne techniki terapii poznawczo-behawioralnej, dialogu motywującego, coachingu, mediacji), dodatkowo wykorzystuję również psychologię w pracy biznesowej.

W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym oraz praktyką opartą na dowodach naukowych. W pracy z klientem szczególnie ważna jest dla mnie bezpieczna relacja oparta na współpracy i wzajemnym zaufaniu. Do każdego podchodzę z bezwarunkową akceptacją i szacunkiem. Jestem zdania, że każdy zasługuje na życie w zgodzie z samym sobą. W terapii staram się odkrywać wartości człowieka równocześnie towarzysząc mu w jego własnym rozwoju.

Jeśli czujesz, że znajdujesz się w trudnej dla Ciebie sytuacji i potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, ze stresem lub po prostu chcesz bliżej poznać samego siebie- zapraszam Cię na spotkanie.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj