Przejdź do treści

Dorota Zyskowska

Jestem psychologiem (SWPS), pedagogiem (Uniwersytet Gdański). Aktualnie uzupełniam wiedzę i doskonalę umiejętności w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Od wielu lat pracuję z młodzieżą i z dorosłymi. Lubię rozmawiać w zaciszu gabinetu, a także prowadzić warsztaty i szkolenia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole, w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni a także realizując liczne projekty w Stowarzyszeniu Praktyków Profilaktyki Społecznej (SPPS).

Obecnie prowadzę prywatną praktykę w gabinecie stacjonarnym w Gdańsku oraz współpracuję on-line z CBT MED. Nadal też jestem aktywnym członkiem SPPS gdzie poza pracą gabinetową prowadzę grupy wsparcia dla młodzieży, warsztaty dla rodziców, zajęcia profilaktyczne w szkołach i szkolenia dla specjalistów.

W CBT MED zajmuję się psychoterapię indywidualną i konsultacjami psychologicznymi dla nastolatków i osób dorosłych zmagających się m.in. z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, ataki paniki, lęk uogólniony, OCD), ADHD oraz z zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe). Pracuję w nurcie terapii poznawczo- behawioralnej, techniki pracy elastycznie dostosowuję do potrzeb pacjenta.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracę swoją poddaję regularnej superwizji. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach, kursach i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego i psychoterapii.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj