Przejdź do treści
Dominika Watras psychoterapia

Dominika Watras

Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii o specjalności klinicznej, oraz szkolę się w kierunku psychoterapii poznawczo- behawioralnej.
Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, natomiast obecnie odbywam czteroletnie szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii InterEgo w Warszawie, która jest ośrodkiem akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Ukończyłam szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej bezsenności (CBT-I), która jest główną metodą leczenia zaburzeń snu, uzyskując certyfikat akredytowany przez Europejskie (ESRS) i Polskie (PTBS) Towarzystwo Badań nad Snem.

Odbyłam szkolenia z prowadzenia interwencji kryzysowej oraz z psychotraumatologii, które dały mi wiedzę i narzędzia potrzebne do wspierania osób zmagających się z trudnymi oraz traumatycznymi sytuacjami w swoim życiu.

W pracy z pacjentami kieruję się dużą empatią i szczególną uważnością by jak najlepiej zrozumieć trudności z jakimi przyszło im się mierzyć oraz lepiej dostrzegać ich własną perspektywę.

W myśl zasady, że każdy pacjent jest najlepszym specjalistą względem siebie staram się pracować bazując na osobistych zasobach każdego z nich, dostosowując przez to odpowiednio plan każdej terapii indywidualnie.
W obrębie moich zainteresowań mieści się między innymi terapia schematów, z której regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez dodatkowe szkolenia i staram się wplatać jej elementy w codziennej praktyce.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

W CBT MED prowadzę konsultację i terapię osób cierpiących na zaburzenia snu, zmagających się z zaburzeniami nastroju (np. depresja), zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, ADHD. Wspieram również osoby, które doświadczają trudności w wyniku szeroko rozumianych kryzysów emocjonalnych oraz sytuacji stresowych.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj