Przejdź do treści
Daria Kujawa- psychoterapia poznawczo behawioralna

Daria Kujawa

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-bahawioralnym (certyfikat PTTPB nr 1442). Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim (psychologia ze specjalnością kliniczną) oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Stale dbam o rozwój zawodowy poprzez udział w konferencjach naukowych i szkoleniach, głównie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej oraz trzeciej fali CBT (Terapia Schematu, Terapia Dialektyczno-Behawioralna), ale także psychologii sądowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na całodobowych oddziałach szpitala psychiatrycznego, w gabinetach terapeutycznych oraz w środowisku domowym pacjenta. W swoim zawodzie staram się podchodzić do każdego pacjenta z otwartością, tolerancją i zaangażowaniem.

W CBT MED prowadzę terapię indywidualną osób zmagających się z różnymi trudnościami, takimi jak: zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzenia lękowe (fobie, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, PTSD), zaburzenia odżywiania, psychotyczne, adaptacyjne, ADHD oraz zaburzenia osobowości. Współpracuję z osobami dorosłymi.

Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów (osobowości, ADHD u dorosłych, operujących szczególnie testami: SCID-5, DIVA-5) • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych i/lub Trzeciej Fali (chcących prowadzić psychoterapię indywidualną i/lub grupową) pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par (w nurcie CBT, systemowym) • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Chcesz dołączyć do zespołu CBT MED?
Trwa rekrutacja na terenie Wrocławia oraz całej Polski!
Poszukujemy:
• psychologów – diagnostów • psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi • psychoterapeutów par • terapeutów uzależnień • lekarzy psychiatrów
LUB
Umów wizytę teraz!
Skorzystaj z poniższego formularza. Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Umów wizytę teraz!
Opisz jakiej pomocy potrzebujesz, powiedz nam czy interesują cię sesje on-line, stacjonarne czy hybrydowe oraz jakie terminy Cię interesują. Dobierzemy odpowiedniego psychoterapeutę i odpiszemy starając się o jak najszybszy i dogodny termin dla Ciebie.
Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych na cel kontaktu w sprawie zapytania. Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Nasza strona internetowa korzysta z "ciasteczek" w celu zapewnienia prawidłowego działania strony oraz wygody z użytkowania. Udostępniamy również informacje o tym jak korzystasz z naszej witryny naszym partnerom mediów społecznościowych, reklamowych oraz analitycznych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookie zmień ustawienia w swojej przeglądarce. View more
Akceptuj